تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 شهریور 1397
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 شهریور 1397
آخرین مهلت ثبت نام
31 فروردین 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله
31 فروردین 1398
تاریخ برگزاری
5 اردیبهشت 98


همایش آنلاین

اطلاعیه مهم همایش آنلاین :

با سلام و درود بر شما پژوهشگران و دانشجویان گرامی
خوشبختانه امکان برگزاری ششمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی دانشگاه پیام نور فراهم شده و شما میتوانید با نصب نرم افزار زیر به صورت آنلاین در همایش شرکت نمایید.
این همایش ۵ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح برگزار خواهد شد.

 

روش اتصال با سیستم:

برای اتصال با کامپیوتر ابتدا نرم افزار های مربوطه (Adobe connect , Adobe Flash Player را نصب نموده و پس از آن نرم افزار Chrome ,Firefoxرا باز نموده و در قسمت آدرس آن ، مسیر زیر را وارد نمایید.

http://webconf.pnu.ac.ir/test

1.درصورت مهمان بودن درجلسه (دانشجویان و کسانی که سخنرانی ندارند ) گزینه Enter as a Guest را انتخاب و نام خانوادگی خود را وارد نموده و وارد جلسه شوید.

2.درصورت میزبان بودن در جلسه (اساتید و پژوهشگرانی که سخنرانی دارند ) گزینه Enter with your login and password را انتخاب نموده و پس از آن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و به عنوان میزبان جلسه وارد شوید.

توجه داشته باشید برای پخش صدا و تصویر در جلسه حتما درایورهای کارت صدا و وب کم باید نصب شده باشد.

 

روش اتصال با موبایل

برای اتصال با موبایل (اندروید) نرم افزار Adobe connect را روی گوشی نصب نمایید پس از نصب نرم افزار آن را باز نموده و در قسمت آدرس ، مسیر زیر را وارد نمایید:

http://webconf.pnu.ac.ir/test

1.درصورت مهمان بودن درجلسه (دانشجویان) گزینه Guest را انتخاب و نام خانوادگی خود را وارد نموده و وارد جلسه شوید.

2.درصورت میزبان بودن در جلسه (اساتید) گزینه Member را انتخاب نموده و پس از آن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد و به عنوان میزبان جلسه وارد شوید.

 

شایان ذکر است نام کابری و رمز عبور اساتید و پژوهشگران محترم که سخنرانی دارند با تماس تلفنی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

 

 

نصب اپلیکیشن اندروید

flash player  for windows

adobe connect addon for windows

 

درباره همایش

در اردیبهشت ماه سال 91 اولین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی با هدف تبیین مبانی کارآفرینی و بسترسازی برای توسعه اقتصادی با استفاده از ظرفیت های علمی و صنعتی کشور در دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار برگزار و پس از آن در سالهای 92، 93، 94 ، 95، 96 نیز این مهم محقق گردید.پیرو همایشهای گذشته در خوانسار، ششمین دوره همایش مدیریت و کار آفرینی  به صورت آنلاین برگزار خواهد شد

ششمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی در نظر دارد با بهره گیری از تجربیات پنج همایش گذشته، ضمن گرد هم آوردن اساتید و متخصصان مدیریت و کارآفرینی، رویکردهای علمی کارآفرینی را بررسی و در راستای نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه ها و مراکز علمی تلاش نماید.

امید است همچون سالهای گذشته با حضور اساتید برجسته مدیریت و کارآفرینی و پژوهشگران و نخبگان علمی این حوزه، بتوانیم شاهد هم اندیشی برای ساختن آینده ای پر افتخار برای ایران اسلامی باشیم.

برگزاری ششمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی به صورت آنلاین
7 اردیبهشت 1398

پیرو برگزاری موفق 5 دوره همایش ملی مدریت و کار افرینی در مركز خوانسار،ششمین همایش ملی مدیریت و کار افرینی باهمکاری معاونت پژوهشی دانشگاه پیام نور کل کشور به صورت غیر حضوري و مجازي برگزار گردید.
این همایش از ساعت 9 صبح با قرائت قرآن و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران اغاز گرديد.
در ابتدا دبیر علمی همایش جناب اقای دکتر محمد محمودی ميمند که با همراهی جناب اقای دکتر حسین حسینی وجناب اقای دکتر محمد تقی امینی وسرکار خانم دکتردیده بان مدیر کل پژوهش سازمان از محل سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به کنفرانس مجازی متصل بودند ضمن ابراز خرسندی از همکاری مدیران عالی دانشگاه پیام نور جهت برگزاری آنلاین همایش در سطح ملی؛به اثرات کاهش هزینه زمانی ومادی پژوهشگران در صورت حضور مجازی در همایش اشاره و از اساتیدی که در کمیته علمی همایش نهایت همکاری را در داوری مقالات داشتند و به ویژه از اقای دکتر عبدالمنافی و اقای دکتر کامران از مرکز خوانسار قدردانی نمودند.
در ادامه سرکار خانم دکتر دیده بان
از برگزاری اولین همایش آنلاین در دانشگاه پیام نور ابراز خشنودی نموده وضمن تشکر از همکاران علمی واجرایی مرکز خوانسار در برگزاری این همایش دعوت به استفاده از تجربیات و ارائه پیشنهادات کاربردی نمود.
دکتر سعید عبدالمنافي دبير اجرايي همايش نيز اماري از تعداد مقالات دريافت شده و ميزان پذيرش ها ارائه نمودند و إبراز اميدواري كردند در سال اينده همايش به صورت بين المللي برگزار گردد.
جناب اقای دکتر منصور کمالی فرماندار خوانسار نیز كه به صورت مجازي با دبيرخانه ارتباط برقرار نمودند به لزوم اموزش مدیریت برای اقشار جامعه و به خصوص کارکنان سازمان ها اشاره نمود و بر اهميت ريسك پذيري مسولين ادارات كه منجر به خلاقيت و كارافريني ميگردد تاكيد فرمودند و از برگزاری آنلاین ششمین همایش ملی مدیریت و کار افرینی با مدیریت خوانسار ابراز خرسندي نمودند.
در اين همايش انلاين ، پژوهشگران از نقاط مختلف كشور مقالات خود را به صورت الكترونيكي ارائه نمودند كه گزارش تصويري ان ارائه ميگردد


ادامه مطلب ...

راهنمای نگارش مقاله
28 تیر 1397

پژوهشگران گرامی جهت اطلاع از نحوه نگارش مقاله فایل های زیر را بارگذاری نموده و مطابق فرمت تعیین شده مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال فرمایید


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
27 تیر 1397

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
27 تیر 1397

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  word

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


پوستر همایش
تماس با دبیرخانه همایش

دبیرخانه اجرایی همایشهای ملی مدیریت و کارآفرینی  دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار 

 57776182-  031

03157772978

دبیرخانه اجرایی: خوانسار- خیابان دانشگاه - دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار

برگزاری همایش به صورت آنلاین می باشد

 

روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور