تاریخ های مهم همایش
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
7 دی 1394
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 دی 1394
آخرین مهلت ثبت نام
5 اسفند 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
5 اسفند 1394
تاریخ برگزاری
20 و 21 اسفند 1394

پیام تشکر و قدردانی دبیر همایش، آقای دکتر نوائی

22 اسفند 1394

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام

خدای رحمان ، نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است،پیشاپیش این عید فرخنده را به شما مردم همیشه سرافراز تبریک عرض می کنم.

 پروردگار حکیم را سپاسگزارم و سر به آستان پر مهرش می ستایم که فرصت برگزاری پربار و باشکوه نهمین همایش ملی تخصصی آمار را عطا فرمود تا میزبان فرهیختگان،نخبگان ، پژوهشگران و دانشجویان عزیز باشیم ،کمیته های همایش از ماه ها قبل ، در برقراری ارتباط با نخبگان ،فرهیختگان ،اساتید برای تبیین محورها ی همایش و ارائه بهترین دستاوردهای علمی و چگونگی روند اجرا در قالب نشست های تخصصی ؛ تلاشهای شبانه روزی  انجام داده است.

اینجانب از پژوهشگران و شرکت کنندگان محترمی که با حضور جان بخش و  مقالات ارزشمند خود زینت بخش مجالس ما در همایش آمار شدند صمیمانه و خاضعانه  تقدیر و تشکر می نمایم.

 اینجانب از تمامی عزیزان و دلسوزانی که برای بهتر برگزار شدن برنامه های همایش و همه ی  ادارات و ارگان ها ، اصحاب رسانه و فعالان علمی کمال تشکر و قدردانی دارم.

بدیهی است که میزبان در برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر برنامه های همایش کمال تلاش وجدیت را به کاربرد تا مراسمی در خور عزت مهمانان برپا گردد،آرزوی قلبی ما اینست که کاستی ها را به دیده بخشش بنگرید و از رهنمودها و پیشنهادهای حکیمانه و گهربارتان مارا بی نصیب نفرمایید. درپایان از تمام دوستانی که به علت محدودیت فضا نتوانستیم در خدمتشان باشیم عذر خواهی می نمایم. توفیقات روزافزون همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه ا…

 

فرزند کوچک خانواده بزرگ آمار

 لیدر نوائی     2218
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور