دهمین همایش ملی زمین شناسی دانشگاه پیام نور
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 بهمن 1395
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 بهمن 1395
آخرین مهلت ثبت نام
12 اردیبهشت 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
25 فروردین 1396
تاریخ برگزاری

13 و 14 اردیبهشت ماه سال 1396 برگزار خواهد شد

Poster
تقویم

سوالات متداول

1.  آیا امکان ثبت نام و شرکت در همایش به صورت غیر حضوری وجود دارد؟ همایش به صورت حضوری برگزار می گردد و حضور نویسنده یا یکی از نویسندگان  در زمان برگزاری همایش ( ارائه مقاله به صورت سخنرانی ) و یا نماینده قانونی نویسندگان جهت ارائه پوستر الزامی می باشد. 

2.آیا برای همه نویسندگان گواهی شرکت در همایش، صادر می گردد؟ برای هر مقاله یک گواهی با ذکر نام همه نویسندگان صادر می گردد

3. گواهی پذیرش مقالات چه زمانی در اختیار نویسندگان قرار می گیرد؟ گواهی پذیرش مقالات و نیز گواهی شرکت در همایش پس از تکمیل ثبت نام و واریز هزینه و در زمان برگزاری همایش در اختیار پژوهشگران محترم قرار می گیرد.

4.نتایج داوری مقالات چه زمانی اعلام می شود؟ آیا پس از ارسال مقالات امکان داوری زودبه هنگام مقاله وجود دارد؟ نتایج داوری مقالات پس از اتمام زمان ارسال مقالات اعلام می گردد.

6.با سلام، مقاله بنده یه سری اشکالات داشت مجدد تو پروفایل فرستادم اما ایمیلی برای من فرستاده نشد که مقاله ارسال شده است. زمانی که در پروفایل شما وضعیت مقاله به حالت"دریافت کامل فایل ها" تغییر می یابد و از حالت "اصلاحات اولیه" خارج می شود بدین معنی است که مقاله کامل دریافت شده و ایرادی در فایل های ارسالی وجود ندارد. پس از آن حالت مقاله به "ارسال برای داوران" تغییر می یابد.

 

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


روزشمار همایش زمین شناسی
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


Contact
تلفن ثابت

04135431806

نمابر

04134531806

ایمیل

geology.conference.pnu@gmail.com

آدرس

خیابان حکیم نظامی( امامیه) - نبش سه راهی شهید بهشتی - دانشگاه پیام نورتبریز 

         کدپستی : 5164617985

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور