تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
20 مرداد 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
20 مرداد 1396
آخرین مهلت ثبت نام
30 مهر 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 مهر 1396
تاریخ برگزاری
11 آبان 1396
روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


دبیر اجرایی همایش: ارسال 4۰ مقاله علمی به دبیرخانه همایش توسعه پایدار و بهره وری تاکنون

31 شهریور 1396

رئیس دانشگاه پیام نور واحد اهر از ارسال 40 مقاله علمی به دبیرخانه همایش توسعه پایدار و بهره وری تاکنون خبر داد.

محمدرضا داداشی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: همایش توسعه پایدار و بهره وری مصوبه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اهر در سال ۹۶ بوده که برگزاری آن بر عهده دانشگاه پیام نور اهر محول شده است.


وی گفت: هدف از برگزاری همایش توسعه پایدار و بهره وری با تاکید بر تحقق شعار سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" در شهرستان اهر، ایجاد بستری است برای محققان، استادان و دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی تا با تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجارب، ایده های جدید و یافته های نوین نتایج تحقیقات خود را بر اساس محورهای همایش که در ۱۱ آبانماه سال جاری برگزار خواهد شد، ارائه کنند.

دبیر اجرایی همایش توسعه پایدار و بهره وری گفت: کمیته های علمی و اجرایی همایش توسعه پایدار و بهره وری تشکیل شده است و اساتید برجسته و شاخص از دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی، دانشگاه تبریز، دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فنی و حرفه ای در کمیته علمی انتخاب شده اند و فرماندار شهرستان اهر بعنوان رئیس همایش و علی قاسمی از اساتید دانشگاه پیام نور بعنوان دبیر همایش و صمد خباز از اساتید دانشگاه پیام نور بعنومان دبیر علمی همایش در خدمت شان هستیم.

داداشی افزود: انجمن علمی توسعه بهره وری ایران ، انجمن توسعه و بهبود کفیت صنایع ایران و انجمن جمعیت شناسی ایران  و همچنین پایگاه های علمی ISC و ISD و CIVILICA از این همایش حمایت کرده اند و تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه های فوق نمایه خواهد شد و نظر به اینکه آخرین مهلت ارسال مقالات لغایت ۲۰ مهر ماه می باشد.

وی ادامه داد: تاکنون نزدیک ۴۰ مقاله به دبیرخانه همایش واصل شده است. در اینجا جا دارد از مسئولین دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی و حامیان شهرستان اهر به ویژه امام جمعه و فرماندار و معاون فرماندار که در شکل گیری و آغاز فعالیت این همایش عنایات بیشتری را مبذول داشتند تقدیر و تشکر کنم.

وی گفت: امیدوارم از این به بعد هم همانند سایر برنامه های شهرستان، رسانه ها برنامه ها و فعالیت های این همایش را که یک حرکت علمی و پژوهشی برای شناساندن پتانسیل ها و امکانات شهر، منطقه و استانمان است پوشش خبری دهند و همچنین از تمامی اهل قلم، تفکر و صنعت استدعا داریم با شرکت و ارسال مقاله در همایش ضمن پربار نمودن همایش، از نظرات سازنده خود ما را بهره مند سازند تا همگی از این طریق قدمی هر چند کوچک در جهت پیشرفت، توسعه و تولید و اشتغال منطقه برداشته باشیم.


525
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تماس با دبیرخانه

041-44346384 

مسئول دبیرخانه همایش

-----

041-44346374

مسئول سایت همایش

-----

041-44346315

مسئول ثبت نام همایش

041-44346348

aharpnu.eaz@yahoo.com

استان آذربایجانشرقی-شهر اهر- دانشگاه پیام نور اهر

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور