جشنواره رویش دانشگاه های پیام نورتا روز برگزاری همایش : پایان یافتپیام نور استان همدان

شرایط ارسال آثار اجراهای گروه های کانونی

30 بهمن 1396

با عنایت به برگزاری اولین جشنواره کشوری کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی «رویش»  این جشنواره به منظور توسعه و تقویت فعالیت هايگروهی کانونی در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور، اقدام به دریافت و داوري آثار اجراهای گروههای کانونی می نماید.


خواهشمند است گروه های کانونی که مایل به شرکت در این بخش از جشنواره می باشند  نمونه اجراهای کانونی خود را مطابق باشرایط ذیل به این معاونت ارسال نمایند.

شرایط ارسال آثار اجراهای گروه های کانونی:

1-     آثار قابل ارائه در این بخش شامل تئاتر، موسیقی، فیلم، تواشیح و سرودهاي انقلابی می باشد. گروه هاي کانونی مایل به شرکت در این بخش از جشنواره می بایست نمونه اجرهاي خود را جهت ارزیابی ارسال نمایند.

2-      تکمیل و ارسال فرم مشخصات عوامل گروه اجراهای کانونی مطابق با نمونه پیوست.

3-      کلیه عوامل گروه اعم از کارگردان، بازیگران و سایر عوامل اجرایی می بایست دانشجوي دانشگاه پیام نور باشند.

4-     ارسال سه نسخه از نمونه اجراهای خود به صورت لوح فشرده(DVD) به همراه درج نام اثر، نام کارگردان یا سرپرست گروه، نام کانون، نام مرکز/ واحد و نام استان بر روی لوح فشرده

5-      آثار ارسالی می تواند شامل اجراي تئاتر ) نمایش هاي صحنه اي، تئاتر خیابانی، تئاتر محیطی، فضاي باز و پرفورمنس(تعزیه و نمایشنامه خوانی)، در بخش فیلم (انیمیشن، مستند و فیلم کوتاه) در بخش موسیقی (موسیقی نواحی، موسیقی سنتی، تک نوازی موسیقی) وگروه های تواشیح و سرودهای ملی مذهبی باشند.

6-      آثار ارسالی می بایست در زمان تحصیل دانشجویان دربازه زمانی 1/7/ 94 لغایت1/7/96 در مراکز پیام نور توسط گروههاي فعال در مراکز آموزشی دانشگاه تولید و اجرا شده باشد.

7-       ارسال پوستر اجراها و 5 قطعه عکس همراه اثر در قالب لوح فشرده الزامی است.

 آثار ارائه شده، خارج از موارد ذکر شده، مورد ارزیابی هیئت داوران قرار نخواهد گرفت.

 

 


299
مطالب مرتبط

08132546730

08132546672

08132546672

farhangi.ohamedan@gmail.com

همدان - بلوار سردار شهید همدانی - سه راهی شهرک فرهنگیان - جنب بوستان نماز - دانشگاه پیام نور استان همدان - اداره کل فرهنگی دانشگاه پیام نور استان همدان

کد پستی : 6519949853

پوستر جشنواره

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور