جشنواره رویش دانشگاه های پیام نورتا روز برگزاری همایش : پایان یافتپیام نور استان همدان

دکتر نجفی برزگر با حضور در جشنواره کشوری رویش اعلام کرد : تضمین آینده دانشگاهیان در گرو زنده نگه داشتن اندیشه انقلاب اسلامی

22 اسفند 1396

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر انجام امور فرهنگی در دانشگاه ها،زنده نگه داشتن فرهنگ دینی و اندیشه اسلامی میتواند تضمین کننده آینده دانشجویان و دانشگاهیان باشد.


این مطلب را دکتر نجفی برزگر در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار جشنواره عنوان کرد و افزود: یکی از فلسفه های برگزاری این همایش ها شناسایی دانشجویان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، دینی و استفاده از ظرفیت این دانشجویان است.
وی در ادامه گفت: در همین جشنواره رویش که در استان همدان برگزار شد، ۲۷۸ اثر از ۲۶ استان ارسال شد که ۲۲ استان در نمایشگاه جشنواره حضور پیدا کردند و ۸۵ اثر مورد داوری قرار گرفت و رتبه های یک تا سه را کسب کردند و ۶۱ اثر هم به عنوان آثار قابل تقدیر بوده است.
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه همکاری در کارهای اجرایی جشنواره و برگزاری جشنواره با استفاده از پتانسیل دانشجویان عزیز پیام نور استان بوده که نشان دهنده فعالیت بالای این عزیزان می باشد.
دکتر نجفی اشاره کرد: مقام معظم رهبری عنوان سال را به نام اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال نامگذاری کردند که برگزاری این جشنواره برای کسب استعداد های تولیدی و اشتغال در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و دینی بوده است.
وی در پایان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم از دانشجویان در عرصه هایی که برجسته شدند، بهره برداری مفید را داشته باشیم.


364
مطالب مرتبط

08132546730

08132546672

08132546672

farhangi.ohamedan@gmail.com

همدان - بلوار سردار شهید همدانی - سه راهی شهرک فرهنگیان - جنب بوستان نماز - دانشگاه پیام نور استان همدان - اداره کل فرهنگی دانشگاه پیام نور استان همدان

کد پستی : 6519949853

پوستر جشنواره

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور