چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور - مرکز ایلامتاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
20 فروردین 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
20 فروردین 1396
آخرین مهلت ثبت نام
12 شهریور 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
6 مرداد 1396
تاریخ برگزاری

15و 16شهریورماه 1396

وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 درباره همایش

جدول زمان بندی سخنرانی ها و پوستر ها
23 مرداد 1396

قابل توجه شرکت کنندگان محترم "چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور": برنامه ی زمانبندی شده ی سخنرانی ها و پوسترهای همایش در دو فایل زیر آمده اند، لطفاً با دقت بررسی نمایید. سخنرانی ها در دو سالن A و سالن B برگزار می شوند. عصر روز پانزدهم و صبح روز شانزدهم شهریور ماه 96 برنامه ی ارائه ی پوسترها و سخنرانی ها در هتل زاگرس ارائه خواهند شد . به طور یکسان در سالن A و سالن B هر روز دو تایم یکساعته برای سه سخنرانی خواهیم داشت و سپس بلافاصله پذیرایی و ارائه پوسترها خواهد بود (پوستر ها نیز در چهار تایم و هر بار حدود 80 پوستر ).


لطفا جهت دانلود جدول زمان بندی پوسترها و سخنرانی ها به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب ...

موافقت دو نشریه ی بین المللی دیگر برای چاپ و انتشار مقالات برتر این چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور
8 مرداد 1396

 

مژده و خبر:

موافقت دو نشریه ی بین المللی دیگر برای چاپ و انتشار مقالات برتر چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور

a) Asian Journal of Green Chemistry: http://ajgreenchem.avicenna.pub/

Aims and Scope, Guide for Authors, Login, …..

b) Chemical Methodologies: http://chemmethod.avicenna.pub/

Guide for Authors, Login, …..

 

در صورت تمایل به چاپ مقالات با ایمیل دبیرخانه تماس حاصل فرمایید و به راهنمای نویسندگان نشریات و مقالات آنلاین مراجعه نمایید.


ادامه مطلب ...

فعال شدن آنلاین رزو اتاق اسکان برای اساتید و دانشجویان
8 مرداد 1396

قابل توجه شرکت کنندگان محترم همایش

رزرو اتاق و ثبت همراهان به صورت آنلاین در وب سایت همایش (پروفایل شخصی- قسمت گزینه های جانبی) مهیا شده است. با مراجعه به پروفایل شخصی قسمت گزینه های جانبی برای پرداخت آنلاین هزینه ی اسکان و هزینه ی همراهان مراجعه نمایید. هزینه ی ثبت نام همراهان برای هر نفر 100 هزار تومان می باشد. خواهشمند است نسبت به ثبت همراهان دقت نمایید

مضافاً اینکه شرکت در کارگاههای آموزشی و درخواست کتاب چاپ شده ی کاغذی به صورت آنلاین فعال شده است. 

با احترام

دبیرخانه ی همایش


ادامه مطلب ...

ارسال و تکمیل فرم تور زیارتی کربلا-نجف
1 مرداد 1396

با سلام و احترام خدمت همکاران، اساتید و محققین و شرکت کنندگان در چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور؛  با توجه به هماهنگی های لازم با حج و زیارت ایلام جهت برگزاری تور زیارتی سه روزه ی کربلا و نجف، کلیه ی عزیزانی که مقاله شان در این همایش پذیرفته شده است می توانند در این تور سه روزه که با شرایط ویژه ای بنا به سفارش و هماهنگی دبیرخانه ی همایش برگزار می گردد، درخواست مکتوب خود را با تکمیل فرم مربوطه به ایمیل دبیرخانه ارسال نمایند. شایان ذکر است آخرین تاریخ ارسال فرم و درخواست حضور در این تور 1396/05/15 خواهد بود و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. شرکت کنندگان می توانند افراد درجه ی یک خانواده ی به همراه داشته باشند. پرداخت هزینه ی ثبت نام همایش برای این عزیزان الزامی است که باید به صورت به حساب شماره 0213561181001 بانک صادرات شعبه ی سعدی ایلام پرداخت شود (به همراه داشتن این فیش الزامی است). در صورتی که همراهان شما برای این تور ثبت نام نکرده باشند نمی توانند در محل اسکان تعیین شده برای همایش اسکان داده شوند. در صورتی که همراهان فقط در تاریخ حرکت اتوبوس به سمت عراق وارد ایلام (نه محل همایش) شوند نیازی به پرداخت مبلغ ثبت نام (100 هزار تومان به ازاء هر نفر) برای ایشان نیست. برای این عزیزان هزینه ی اسکان در صورت حضور به صورت مجزا باید پرداخت شود. تاریخ حرکت 17 شهریور خواهد بود و ساعت دقیق حرکت و مبلغ برای هر نفر متعاقباً و البته به زودی اعلام خواهد شد. تمامی مدارک مورد نیاز باید برای ثبت نام به دبیرخانه ارسال گردد بعد از واریز مبلغ تور، مدارک شما به حج و زیارت ایلام برای صدور ویزا داده خواهد شد. مدارک شناسایی برای کلیه ی عزیزانی که در این تور شرکت می کنند مثل پاسپورت و کارت شناسایی الزامی است. این تور در روزهای 17، 18 و 19 برگزار خواهد شد. مضافاً اینکه هزینه ی اسکان به ازاء دو شب برای شرکت کنندگان در همایش محاسبه و اعلام خواهد پرداخت هزینه ی شب سوم بر عهده ی شرکت کنندگان خواهد بود.
با احترام
دبیرخانه ی چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور – ایلام

جهت دانلود فرم ثبت نام لطفا به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب ...

برگزاری  تور سه روزه کربلا و نجف
13 تیر 1396

با سلام و احترام خدمت همکاران و اساتید بزرگوار

در حال نهایی کردن تور سه روزه ی کربلا و نجف هستیم ولی قبلش باید آمار عزیزانی که شخصی یا به همرا خانواده قصد شرکت در این تور زیارتی را دارند داشته باشیم، به همین خاطر خواهشمندیم کلیه ی این عزیزان آمار دقیق  به همراه اطلاعات افراد همراه را در جدولی به ایمیل همایش ارسال نمایند تا بتوانیم هم برآورد قیمت کنیم و هم اینکه برنامه این تور رو نهایی کنیم. این تور در روزهای 17، 18، و 19 شهریور برگزار خواهد شد، کلیه ی همراهان باید پاسپورت داشته باشند، کپی پاسپورت همراهان و در صورت امکان کپی کارت ملی را به همراه جدول اطلاعات همراهان ارسال بفرمایید.

با احترام

دکتر سجادی فر-دبیرهمایش


ادامه مطلب ...

مهلت ارسال مقالات برای چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور برای بار دوم تمديد شد
5 خرداد 1396

براساس حجم بالای ترافیک ارسال مقاله در روزهای اخیر و بنا به درخواست نویسندگان، اساتید و محققین و دانشجویان عزیز و بنا به تصمیم کمیته ی علمی همایش، مهلت ارسال مقالات برای "چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور" تا روز جمعه مورخ 03/12/ 1396 تمديد شد. شایان ذکر است زمان اعلام شده به هیچ‌ وجه تمديد نخواهد شد.
دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور


ادامه مطلب ...

مهلت ارسال مقالات برای چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور  تمديد شد
20 اردیبهشت 1396

آقای دکتر سجادی فر دبیرهمایش اعلام کرد: بنا به درخواست نویسندگان، اساتید و محققین و دانشچویان عزیز و بنا به تصمیم کمیته ی علمی همایش، مهلت ارسال مقالات برای "چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور" تا روز جمعه  مورخ 03/05/ 1396 تمديد شد. شایان  ذکر است زمان اعلام شده به هیچ‌وجه تمديد نخواهد شد.
دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور


ادامه مطلب ...

نکات مهم در مورد مقالات
18 اردیبهشت 1396

به اطلاع همکاران، اساتید، دانشجویان و محققین گرامی می رساند که:1) به هنگام ارسال مقاله باید توجه کنید که تا هزینه ی ثبت نام پرداخت نشود، دبیرخانه به مقاله ی شما برای بررسی و داوری دسترسی نخواهد داشت بنابراین حتماً باید موقع ارسال مقاله یا مقالات خود ، در این مرحله هزینه ی ثبت نام را پرداخت نمایید. 2) گواهی معتبر ممهور شده فقط برای نویسنده ی مسئول صادر خواهد شد و در روزهای همایش هیچ گواهی صادر نخواهد شد و اگر اشکالی وجود داشت حتماً بنده و همکارانم بعد از اتمام دو روزه ی همایش ، گواهی های ناقص یا صادر نشده را صادر و به آدرس نویسندگان مقالات ارسال خواهیم کرد. 3) مقدمات داوری های زود هنگام برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که برای تقویت رزومه ی خود نیاز به گواهی معتبر دارند فراهم شده است بنابراین با ارسال درخواست به ایمیل دبیرخانه  (14pnuchemconf@gmail.com) درخواست خود را ارسال نمایند و با مراجعه وب سایت همایش راهنمایی لازم را اخذ نمایند و از قبل مقالات خود را ارسال کرده باشند، در عرض یک هفته تا 10 روز ، گواهی معتبر به آدرس ایشان ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

تقاضای داوری زود هنگام مقاله
11 اردیبهشت 1396

به اطلاع پژوهشگران و نویسندگان گرامی می ­رساند؛ درپی تماس تعداد زیادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای برخورداری از امتیاز مقالات پذیرفته شده جهت حضور در مصاحبه­ ی دکتری، کمیته ­ی علمی همایش تصمیم به اتخاذ داوری زود هنگام مقالات نموده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به پنل "تقاضای داوری زود هنگام" در منوی همایش مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب ...

موافقت دو نشریه ی داخلی برای چاپ و انتشار مقالات برتر این چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور
21 فروردین 1396

مژده و خبر:

موافقت دو نشریه ی داخلی برای چاپ و انتشار مقالات برتر این چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور

1-Iranian Journal of Catalysts (http://ijc.iaush.ac.ir/)

این نشریه علمی پژوهشی بوده و جدیداً در پایگاه استنادی اسکاپوس نیز پذیرفته شده است و در پایگاه ISC نیز ایندکس می شود. بخش ایندکس این نشریه را در لینک زیر ببینید:

http://ijc.iaush.ac.ir/journal/indexing

2-Iranian Chemical Communication (http://icc.journals.pnu.ac.ir/)

این نشریه، اولین نشریه ی تخصصی شیمی دانشگاه پیام نور است که از سال 2013 به صورت منظم منتشر شده و مورد اقبال محققین شیمی کشور قرار گرفته است. خوشبختانه این نشریه در پایگاههای زیر ایندکس می شود: http://icc.journals.pnu.ac.ir/journal/indexing

The journal is Abstracted/Indexed in Chemical Abstract Service (CAS), English E-Journals Database (RICeST of ISC), Directory of Open Access Journals (DOAJ), Open Academic Journals Imdex (OAJI), Civilica, Google Scholar, Directory of Open Access scholarly Resources, bing, Journals of Payame Noor University, The Committee on Publication Ethics (COPE), Scientific Indexing Services, WorldCat, COSMOS foundation, JUSER, Directory of Open Access scholarly Resources and Open J-Gate.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

084-32226101

نمابر

084-32226101

ایمیل

14pnuchemconf@gmail.com

آدرس

ایلام- بلوار دانشجو- دانشگاه پیام نور-

کانال تلگرامی همایش


برای اطلاع از آخرین اخبار همایش در کانال ما عضو شوید

 

روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


تاریخ

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور