چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور - مرکز ایلامتاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
20 فروردین 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
20 فروردین 1396
آخرین مهلت ثبت نام
20 مرداد 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
13 خرداد 1396
تاریخ برگزاری
15و 16شهریورماه 1396
وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 درباره همایش

مهلت ارسال مقالات برای چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور برای بار دوم تمديد شد
5 خرداد 1396

براساس حجم بالای ترافیک ارسال مقاله در روزهای اخیر و بنا به درخواست نویسندگان، اساتید و محققین و دانشجویان عزیز و بنا به تصمیم کمیته ی علمی همایش، مهلت ارسال مقالات برای "چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور" تا روز جمعه مورخ 03/12/ 1396 تمديد شد. شایان ذکر است زمان اعلام شده به هیچ‌ وجه تمديد نخواهد شد.
دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور


ادامه مطلب ...

مهلت ارسال مقالات برای چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور  تمديد شد
20 اردیبهشت 1396

آقای دکتر سجادی فر دبیرهمایش اعلام کرد: بنا به درخواست نویسندگان، اساتید و محققین و دانشچویان عزیز و بنا به تصمیم کمیته ی علمی همایش، مهلت ارسال مقالات برای "چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور" تا روز جمعه  مورخ 03/05/ 1396 تمديد شد. شایان  ذکر است زمان اعلام شده به هیچ‌وجه تمديد نخواهد شد.
دبیرخانه چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور


ادامه مطلب ...

نکات مهم در مورد مقالات
18 اردیبهشت 1396

به اطلاع همکاران، اساتید، دانشجویان و محققین گرامی می رساند که:1) به هنگام ارسال مقاله باید توجه کنید که تا هزینه ی ثبت نام پرداخت نشود، دبیرخانه به مقاله ی شما برای بررسی و داوری دسترسی نخواهد داشت بنابراین حتماً باید موقع ارسال مقاله یا مقالات خود ، در این مرحله هزینه ی ثبت نام را پرداخت نمایید. 2) گواهی معتبر ممهور شده فقط برای نویسنده ی مسئول صادر خواهد شد و در روزهای همایش هیچ گواهی صادر نخواهد شد و اگر اشکالی وجود داشت حتماً بنده و همکارانم بعد از اتمام دو روزه ی همایش ، گواهی های ناقص یا صادر نشده را صادر و به آدرس نویسندگان مقالات ارسال خواهیم کرد. 3) مقدمات داوری های زود هنگام برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که برای تقویت رزومه ی خود نیاز به گواهی معتبر دارند فراهم شده است بنابراین با ارسال درخواست به ایمیل دبیرخانه  (14pnuchemconf@gmail.com) درخواست خود را ارسال نمایند و با مراجعه وب سایت همایش راهنمایی لازم را اخذ نمایند و از قبل مقالات خود را ارسال کرده باشند، در عرض یک هفته تا 10 روز ، گواهی معتبر به آدرس ایشان ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

تقاضای داوری زود هنگام مقاله
11 اردیبهشت 1396

به اطلاع پژوهشگران و نویسندگان گرامی می ­رساند؛ درپی تماس تعداد زیادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای برخورداری از امتیاز مقالات پذیرفته شده جهت حضور در مصاحبه­ ی دکتری، کمیته ­ی علمی همایش تصمیم به اتخاذ داوری زود هنگام مقالات نموده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به پنل "تقاضای داوری زود هنگام" در منوی همایش مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب ...

موافقت دو نشریه ی داخلی برای چاپ و انتشار مقالات برتر این چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور
21 فروردین 1396

مژده و خبر:

موافقت دو نشریه ی داخلی برای چاپ و انتشار مقالات برتر این چهاردهمین همایش ملی شیمی دانشگاه پیام نور

1-Iranian Journal of Catalysts (http://ijc.iaush.ac.ir/)

این نشریه علمی پژوهشی بوده و جدیداً در پایگاه استنادی اسکاپوس نیز پذیرفته شده است و در پایگاه ISC نیز ایندکس می شود. بخش ایندکس این نشریه را در لینک زیر ببینید:

http://ijc.iaush.ac.ir/journal/indexing

2-Iranian Chemical Communication (http://icc.journals.pnu.ac.ir/)

این نشریه، اولین نشریه ی تخصصی شیمی دانشگاه پیام نور است که از سال 2013 به صورت منظم منتشر شده و مورد اقبال محققین شیمی کشور قرار گرفته است. خوشبختانه این نشریه در پایگاههای زیر ایندکس می شود: http://icc.journals.pnu.ac.ir/journal/indexing

The journal is Abstracted/Indexed in Chemical Abstract Service (CAS), English E-Journals Database (RICeST of ISC), Directory of Open Access Journals (DOAJ), Open Academic Journals Imdex (OAJI), Civilica, Google Scholar, Directory of Open Access scholarly Resources, bing, Journals of Payame Noor University, The Committee on Publication Ethics (COPE), Scientific Indexing Services, WorldCat, COSMOS foundation, JUSER, Directory of Open Access scholarly Resources and Open J-Gate.


ادامه مطلب ...

تبریک سال جدید
1 فروردین 1396

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی
و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه

خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم


ادامه مطلب ...

حمایت ستاد نانو
1 فروردین 1396

 قابل توجه شرکت کنندگان محترم

مقالات با محتوای نانوفناوری از حمایت ستاد ویژه توسعه نانو فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری مشابه با سایر همایش های داخلی برخوردار خواهند شد.


ادامه مطلب ...

اولین جلسه ی هماهنگی کمیته ی اجرایی
19 اسفند 1395

در تاریخ 7 اسفند 1395 اولین جلسه ی هماهنگی اداری و دانشجویی با حضور تعدادی از اعضای این کمیته برگزار و نقطه نظرات اعضا در این جلسه به بحث و گفتگو تبادل نظر گذاشته شد. کمیته ی اجرایی به بخش ها و مدیریت های مختلفی از جمله کمیته ی داننشجویی، اداری و پشتیبانی، فرهنگی، و ... تقسیم بندی و قرار است فلوچارت همایش و وظایف دقیق هر کدام از این مدیریت ها در جلسات آتی بررسی و تدوین خواهد شد.


ادامه مطلب ...

تاریخ شروع ثبت نام
16 اسفند 1395

قابل توجه شرکت کنندگان محترم:

تاریخ شروع ثبت نام در همایش یکشنبه مورخ 20 فروردین 1396 می باشد.


ادامه مطلب ...

ورود و ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تماس با دبیرخانه

084-32226101

084-32226101

14pnuchemconf@gmail.com

ایلام- بلوار دانشجو- دانشگاه پیام نور-

کانال تلگرامی همایش


برای اطلاع از آخرین اخبار همایش در کانال ما عضو شوید

 

روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


تاریخ

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور