هزینه های شرکت در همایش
13 آبان 1398

پرداخت هزینه های کنفرانس بصورت واریز به شماره حساب جاری مشترک بانک صادرات به شماره حساب 0113547622002 به نام آقایان جلالی و توان پور انجام می پذیرد. لطفاً قبل از پرداخت هزینه ها دستورالعمل زیر را مطالعه فرمایید:

هزینه های شرکت در کنفرانس

پرداخت هزینه های کنفرانس بصورت واریز به شماره حساب جاری مشترک بانک صادرات به شماره حساب 0113547622002 به نام آقایان جلالی و توان پورو ارسال تصویر فیش واریزی به ایمیل همایش انجام می پذیرد. لطفاً قبل از پرداخت هزینه ها دستورالعمل زیر را مطالعه فرمایید:

هزینه های ثبت نام (ریال)

اولیه

قبل از ارسال مقاله

نهایی

بعد از اعلام پذیرش

 

 

ثبت نام اساتید و پژوهشگران با ارایه مقاله

500000

1600000

 

ثبت نام دانشجویی با ارایه مقاله

300000

1000000

 

شرکت در کنفرانس

----

1500000

 

افرادی که بصورت دانشجویی در کنفرانس ثبت نام می کنند باید زمان پذیرش در کنفرانس، کارت دانشجویی معتبر خود را ارائه نمایند.

هزینه هرتعداد مقاله برای داوری چکیده/اصل مقاله بایستی بطور مجزا بصورت واریز به حساب وارسال تصویرفیش ازطریق ایمیل همایش پرداخت گردد.

هر کاربر می تواند تا سه عنوان چکیده / اصل مقاله با پرداخت یک هزینه( پس از داوری) ارسال نماید که در آن نویسنده و یا همکار نویسنده باشد.ثبت مقالات افزون بر این تعداد در صورت پرداخت هزینه پیش از داوری و نهایی امکان پذیر می باشد.

 

 

هزینه ثبت نام اساتید و پژوهشگران / دانشجویی / شرکت در کنفرانس، شامل موارد زیر است:

- برنامه کنفرانس و خلاصه مقالات.

- استفاده از بخش های ارایه مقالات پوستر و سخنرانی.

- برنامه های افتتاحیه.

- پذیرایی های میان وعده.

-هدایای همایش.

 

پرداخت های بانکی

هزینه اولیه(داوری) قبل از ارسال مقاله صرفا بایستی از طریق واریز به شماره حساب جاری مشترک بانک صادرات به شماره حساب 0113547622002 به نام آقایان جلالی و توان پور وارسال تصویر فیش واریزی به ایمیل همایش انجام شود بنابراین پرداخت از طریق شعب بانک امکان پذیر است.

سایر پرداخت ها (پرداخت نهایی و ...) از طریق درگاه پرداخت اینترنتی قابل پرداخت نمی باشد. پرداخت از طریق شعب بانک درصورتی قابل قبول می باشد که شناسه پرداخت کننده در رسید بانکی ارائه شده قید و تصویر آن ارسال گردد. در غیر اینصورت اختصاص پرداخت انجام شده به شخص امکانپذیر نمی باشد.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
23 مهر 1398

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
23 مهر 1398

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  word

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


32608021-5 (031)

32608023 (031)

PnuPhysics10@gmail.Com

اصفهان- میدان بزرگمهر- خیابان سلمان فارسی (مشتاق دوم)- بعد از پل شهرستان- دانشگاه پیام نور استان اصفهان

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور