اطلاعیه برگزاری همایش
28 اردیبهشت 1400

به اطلاع پژوهشگران و استادان ارجمند می رساند ((نخستین همایش ملی نقش شهرستان اردستان در تاریخ، ادب و فرهنگی ایران )) در تاریخ ۵ و ۶ خرداد ماه در دانشگاه پیام نور مرکز اردستان به صورت نیمه حضوری و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی به شرح ذیل برگزار می گردد:
۱. نحوه برگزاری همایش به صورت نیمه حضوری و پوشش کامل برنامه در فضای مجازی برای عموم علاقه مندان صورت خواهد گرفت، لذا دبیرخانه همایش از پذیرش حضوری عموم عزیزان معذور است و صرفاً صاحبان مقاله و مدعوین امکان حضور در همایش را خواهند داشت. ۲. اقامت و پذیرایی پژوهشگران محترمی که مقاله آنها برای سخنرانی برگزیده شده است رایگان خواهد بود.
۳. پژوهشگران محترمی که مقاله آنها به صورت ثبت در کتابچه همایش(CD) پذیرفته شده است، برای حضور بدون اقامت و صرفاً جهت دریافت بسته همایش شامل:(کیف همایش، تندیس یادبود، کتابچه خلاصه مقالات، لوح فشرده(CD) همایش، گواهی پذیرش، گواهی حضور و کتاب‌های اهدایی) صرفاً مبلغ ۵۰ هزار تومان به حساب اعلام شده در سایت همایش تا روز یکشنبه (۱۴۰۰.۳.۲) واریز نمایند و با بارگذاری فیش مراحل ثبت نام خود را در سایت همایش نهایی نمایند. ( این هزینه علاوه بر هزینه ثبت نام اولیه است). ۴. پژوهشگران محترمی که مقاله آنان برای درج در کتابچه همایش(CD) پذیرش شده است و نیاز به اقامت و اسکان خواهند داشت، می بایست مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به حساب اعلامی همایش تا روز یکشنبه (۱۴۰۰.۳.۲) واریز نمایند و فیش واریزی را در سایت همایش بارگذاری کنند. این مبلغ شامل: پذیرایی و اسکان کامل روزهای همایش و بسته فرهنگی ( کیف همایش، تندیس یادبود، کتابچه خلاصه مقالات، لوح فشرده(CD) همایش، گواهی پذیرش، گواهی حضور و کتاب‌های اهدایی) خواهد بود. دبیرخانه همایش امکان اقامت پژوهشگران ارجمند را از ساعت ۱۸ بعد از ظهر سه شنبه تا روز پنجشنبه ساعت ۱۸ مهیا خواهد کرد.
۵. دبیر خانه همایش به دلیل شرایط کرونایی به ازای هر مقاله تنها پذیرای یک پژوهشگر خواهد بود، همچنین به هر مقاله یک بسته فرهنگی همایش تعلق خواهد گرفت( البته به تعداد نویسندگان هر مقاله گواهی پذیرش، لوح فشرده مجموعه کامل مقالات و کتابچه خلاصه مقالات همایش) تقدیم خواهد شد.

جهت هرگونه هماهنگی یا ارسال عکس فیش های واریزی به واتساپ آقای مسعود پارسا مهر 09138943927
اقدام فرمایید.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
21 مهر 1399

1-برای ارسال مقالات حتماً از طریق ثبت نام در پنل کاربری اقدام فرمایید. برای ثبت نام کافیست به آدرس زیر مراجعه فرموده و با تعریف نام کاربری و رمز عبور اقدام به ثبت کاربری خود نمایید.

صفحه ثبت نام

2-پس از تعریف کاربری حتماً ارسال مقاله را از طریق بخش کاربری خود دنبال نمایید.

3-استفاده از فرمت همایش برای ارسال مقالات الزامی بوده و مقالات خارج از فرمت مورد بررسی و داوری قرار نخواهند گرفت.

روش تدوین مقاله


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

031-54230488

نمابر

031-54243088

ایمیل
آدرس

استان اصفهان-شهرستان اردستان- ابتدای جاده نایین-دانشگاه پیام نور مرکز اردستان

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور