بنرهای همایش

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .
برنامه زمانی برگزاری همایش
28 دی 1400

با سلام و عرض ادب،

به استحضار می‌رساند در تاریخ‌های ۱۷ و ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌گردد. برنامه برگزاری همایش برای آگاهی علاقمندان به حضور در همایش به پیوست ارسال می‌گردد. 

 


ادامه مطلب ...

راهنمای سخنرانان
27 دی 1400

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت پژوهشگران محترم، 

پژوهشگرانی که مقاله آن‌ها به صورت سخنرانی پذیرش شده است، می‌بایست سخنرانی خود را برای زمان ۱۵ دقیقه تنظیم نمایند و تا تاریخ ۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ اقدام به ارسالِ فایل ارائه خود به ایمیل همایش به آدرس conf.parand1400@gmail.com نمایند.


ادامه مطلب ...

راهنمای تهیه پوستر
27 دی 1400

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت پژوهشگران محترم، 

پژوهشگرانی که مقاله آن‌ها به صورت پوستر پذیرش شده است، می‌بایست پوستر خود را با ساختار ارائه شده در فایلِ پیوست، تنظیم نمایند و به صورت pdf (و با حداکثر ۷ تصویر ) تا تاریخ ۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به ایمیل همایش به آدرس conf.parand1400@gmail.com ارسال نمایید.


ادامه مطلب ...

اعلام نتایج داوری مقالات
26 دی 1400

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت پژوهشگران محترم، به استحضار می‌رساند که کمیته داوران یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام‌نور، اقدام به اعلام نتایج داوری مقالات ارسالی به این همایش را داشته است. پژوهشگران با مراجعه به حساب کاربری خود در پرتال همایش، می‌توانند از وضعیت مقاله خود آگاه گردند.


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال مقالات
15 مهر 1400

بنا به درخواست‌های مکرر پژوهشگرانِ گرامی، جهت تمدید مهلت ارسال مقالات، هیئت برگزاری یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام‌نور، تصمیم به تمدید مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۰ گرفته است.


ادامه مطلب ...

تغییر تاریخ برگزاری همایش
14 مهر 1400

با توجه به بازگشایی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، و نیز با امید به شتاب‌ گرفتنِ امرِ پژوهش در کشور، هیئت برگزاری یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام ‌نور، زمان برگزاری همایش را به تاریخ ۱۷ و ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ تغییر می‌دهد.


ادامه مطلب ...

تصمیم هیئت برگزاری همایش جهت رایگان بودن یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور
7 مهر 1400

بنا به تصمیم اتخاذ شده‌ی هیئت برگزاری یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند که شرکت در همایش و نیز ارسال مقالات در این همایش و کارسوق‌ها و برنامه‌های این همایش کاملا رایگان می‌باشد.


ادامه مطلب ...

یازده دوره همایش ملی فیزیک پیام‌نور در یک نگاه
23 مرداد 1400

:یازده دوره همایش ملی فیزیک پیام‌نور در یک نگاه


ادامه مطلب ...

تاریخ‌های مهم همایش
17 مرداد 1400

:نگاهی اجمالی به تاریخ‌های مهم یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور


ادامه مطلب ...

راهنمای نگارش و ارسال مقاله
13 مرداد 1400

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

روزشمار
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


تاریخ‌‌های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 مرداد 1400
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 مرداد 1400
آخرین مهلت ثبت نام
10 بهمن 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله
15 دی 1400
تاریخ برگزاری

یازدهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور، ر روزهای۱۷ و ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ توسط دانشگاه پیام‌نور تهران - مرکز پرند (به صورت مجازی) برگزار خواهد شد.

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور