به نام خداوند یکتا


اطلاعیه تماس با دبیرخانه

برای ارتباط با دبیرخانه همایش در ساعات اداری با شماره تلفن ثابت 035 - 38250726 تماس حاصل فرمایید. همچنین در ساعات غیر اداری از طریق خط تلگرام همایش به شماره 09133742568 می توانید سوال خود را مطرح کنید.

سوغات یزد
نقشه مکان برگزاری همایش

برای مشاهده نقشه مکان برگزاری همایش  اینجا  را مشاهده کنید.

تماس با دبیرخانه همایش

035-38250726

035-38250726

tcopnu95@gmail.com

09133742568 کمیته علمی

09133742569 کمیته اجرایی

یزد - بلوار دانشجو - دانشگاه پیام نور استان یزد

چند روز تا همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


شرکت گردشگری سلامت لبخند شیرین

15 بهمن 1395

شرکت گردشگری سلامت لبخند شیرین با اندیشه ای متفاوت در درمان و در گردشگری پا به عرصه ظهور نهاده است ، بر این باور که فرآیند درمان بدون پشتوانه رفاه و آرامش تقریباً ابتر و ناقص خواهد ماند. این اصل سرلوحه کار ماست و ما معتقدیم قبل از آنی که دست به هر اقدام ترمیم جسم و روح انسانی بزنیم باید او را آرامش ببخشیم و این آرامش در سایه خدمات رفاهی است.


به سفر بیمار و همراه او اندیشیدیم و خدمات مسافرتی مطلوب و ایمن را برای او در نظر گرفتیم. سفر اگر آرام و امن باشد ، بدون شک از اصلی ترین مددکاران فرآیند درمان خواهد بود. پس بهترین شرایط سفر را با معتبر ترین و مرفه ترین آژانسهای مسافرتی فراهم نمودیم. به سکنی و قرار بیمار و همراه خسته دل او اندیشیدیم و دانستیم که قبل و بعد از هر درمانی، این اسکان بیمار است که بستر ساز بهبودی و دامن صعود او به سمت و سوی سلامتی است. پس بهترین شرایط اسکان امن و راحت را منطبق با سلیقه بیمار و همراه او فراهم نمودیم. و به همراهی و همدلی بیمار اندیشیدیم و دانستیم که بیمار رنج کشیده و همراه غمگین او بدون شک نیازمند انسانی هستند که مرهمی بر زخم دل و اندیشه شان بگذارد بدون آنکه با آنان قرابت خویشاوندی داشته باشد و یا منفعت دنیوی در میان . پس بهترین همراهان و مهربانان سلامت را به همراهیشان دعوت نمودیم. اینهایی که گفتیم و نوشتیم تنها قسمت کوچکی از آنچه در دل ماست را بازگو میکند. روزگار اگر ما را همراه شما کرد ، سخن ما را که از دل بر میآید ، به جان و دل باور خواهید نمود.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این شرکت اینجا را مشاهده کنید.


1034
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ورود و ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


کانال تلگرامی

پوستر همایش
آثار باستانی استان یزد
آلبوم تصاویر
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور