پایگاه استنادی علوم جهان اسلامدریافت گواهی پذیرش مقالات و داوری ها (اصلاحیه)
14 بهمن 1402

با سلام

احتراما ضمن عذرخواهی از محققان محترم، گواهی اصلاح شده پذیرش مقالات شفاهی و پوستری و همچنین گواهی داوران محترم هفته بعد در کارتابل آنها بارگذاری خواهد شد دوستان می توانند گواهی های بارگذاری شده اصلاحی را از قسمت مستندات واقع در پنل کاربری خود دریافت نمایند.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه در مورد پرداخت هزینه های پذیرش مقاله
3 بهمن 1402

احتراما در واریز هزینه حتما از شماره شبا و شناسه پرداخت استفاده گردد  اگر شناسه پرداخت وارد نشود پول اتوماتیک به حساب خودتان برگشت داده خواهد شد و از طریق همراه بانک ملت و یا مراجعه حضوری به بانک امکان پذیر است سپس فیش واریزی را در کارتابل خودتان بارگذاری کنید.


ادامه مطلب ...

نحوه ورود به جلسات سخنرانی های همایش
3 بهمن 1402

احتراما با توجه به اینکه همایش در بستر Adobe connect برگزار می شود لازم است دوستان قبل از تاریخ برگزاری همایش روی لینک مربوطه کلیک کنند و بعد از وارد نام و نام خانوادگی Enter بزنند سپس Open in Application را انتخاب کرده و وارد جلسات سخنرانی شوند اگر کسی از دوستان نتوانست وارد شود نرم افزار Adobe connect را نصب کند.  نام و نام خانوادگی ترجیحا به انگلیسی نوشته شود

http://95.80.129.11/ConfPanel_99290

 

.


ادامه مطلب ...

حضور آنلاین در همایش
2 بهمن 1402

به اطلاع کلیه نویسندگان مقالات می رساند حضور آنلاین در همایش روز چهارشنبه 4 بهمن ماه سال 1402 از ساعت 8.30 تا 17 ضروری بوده و در صورت عدم حضور مجازی از طریق لینک اعلام شده در جلسه آنلاین، گواهی پذیرش مقاله و گواهی حضور برای نامبرده  صادر نخواهد شد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه در مورد صدور گواهی پذیرش مقاله
1 بهمن 1402

گواهی پذیرش مقالات یک هفته بعد از برگزاری همایش بارگذاری خواهد شد و از طریق کارتابل محققان محترم قابل دریافت خواهد بود فقط دوستانی که هزینه همایش را واریز کرده اند برای آنها گواهی صادر خواهد شد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم
28 دی 1402

احتراما به اطلاع می رساند جهت واریز هزینه مقاله فقط از شماره شبا و شناسه پرداخت اعلام شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید و فیش خود را در پنل کاربری خود بارگذاری کنید. واریز هزینه با همراه بانک موبایل امکان پذیر است ولی امکان پرداخت هزینه فقط با شماره حساب وجود ندارد و فقط از آن جهت بارگذاری فیش استفاده گردد.


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

044-33855103

نمابر
ایمیل

pnuconference@gmail.com

آدرس

ارومیه - خیابان 8 شهریور - دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه

تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور