تاریخ های مهم همایش
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
7 دی 1394
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 دی 1394
آخرین مهلت ثبت نام
5 اسفند 1394
آخرین مهلت ارسال مقاله
5 اسفند 1394
تاریخ برگزاری

20 و 21 اسفند 1394

پیام تشکر و قدردانی دبیر همایش، آقای دکتر نوائی
22 اسفند 1394

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام

خدای رحمان ، نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است،پیشاپیش این عید فرخنده را به شما مردم همیشه سرافراز تبریک عرض می کنم.

 پروردگار حکیم را سپاسگزارم و سر به آستان پر مهرش می ستایم که فرصت برگزاری پربار و باشکوه نهمین همایش ملی تخصصی آمار را عطا فرمود تا میزبان فرهیختگان،نخبگان ، پژوهشگران و دانشجویان عزیز باشیم ،کمیته های همایش از ماه ها قبل ، در برقراری ارتباط با نخبگان ،فرهیختگان ،اساتید برای تبیین محورها ی همایش و ارائه بهترین دستاوردهای علمی و چگونگی روند اجرا در قالب نشست های تخصصی ؛ تلاشهای شبانه روزی  انجام داده است.

اینجانب از پژوهشگران و شرکت کنندگان محترمی که با حضور جان بخش و  مقالات ارزشمند خود زینت بخش مجالس ما در همایش آمار شدند صمیمانه و خاضعانه  تقدیر و تشکر می نمایم.

 اینجانب از تمامی عزیزان و دلسوزانی که برای بهتر برگزار شدن برنامه های همایش و همه ی  ادارات و ارگان ها ، اصحاب رسانه و فعالان علمی کمال تشکر و قدردانی دارم.

بدیهی است که میزبان در برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر برنامه های همایش کمال تلاش وجدیت را به کاربرد تا مراسمی در خور عزت مهمانان برپا گردد،آرزوی قلبی ما اینست که کاستی ها را به دیده بخشش بنگرید و از رهنمودها و پیشنهادهای حکیمانه و گهربارتان مارا بی نصیب نفرمایید. درپایان از تمام دوستانی که به علت محدودیت فضا نتوانستیم در خدمتشان باشیم عذر خواهی می نمایم. توفیقات روزافزون همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه ا…

 

فرزند کوچک خانواده بزرگ آمار

 لیدر نوائی     


ادامه مطلب ...

سین برنامه نهمین همایش ملی تخصصی آمار
16 اسفند 1394

پژوهشگران و مدعوین گرامی می توانند جهت مشاهده زمان و برنامه اجرائی همایش فایل پی دی اف زیر را دریافت کنند.

جهت دریافت سین برنامه کلیک کنید

جهت دریافت لیست شرکت کنندگان ارائه بصورت پوستر کلیک کنید


ادامه مطلب ...

قالب مقالات پذیرفته شده بصورت پوستر
11 اسفند 1394

بدین وسیله به استحضار می‌رساند، فرمت پیشنهادی به پژوهشگران دارای پوستر در سایت همایش بارگذاری شد. شرکت کنندگان گرامی می توانند از این قالب برای تهیه پوستر استفاده کنند. اندازه پوستر چاپ شده جهت نصب در محل کنفرانس 70 در 100 سانتی‌متر تعیین شده است (با توجه به فضای اختصاص داده شده برای هر پوستر، عرض پوستر نباید بیشتر از 70 سانتی متر باشد). در هر حال، پوستر باید در این اندازه و به صورت رنگی پرینت شده و در زمان تعیین شده در محل تعیین شده نصب شود.

جهت دریافت فایل قالب پوستر کلیک کنید

جهت دریافت فایل قالب پاورپوینت کلیک کنید


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهلت واریز هزینه های همایش
4 اسفند 1394

به اطلاع شرکت کنندگان محترم که مقالات آنها مورد پذیرش کمیته داوران قرار گرفته می رساند: تا 94/12/10 مهلت دارند نسبت به واریز هزینه های مربوط به همایش اعم از شرکت در همایش ، چاپ مقالات همایش ، رزرو محل اسکان و سایر خدمات درخواستی اقدام نمایند .

لازم به توضیح است با توجه به نزدیکی روز برگزاری همایش این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و شرکت کنندگانی که نسبت به واریز هزینه ها اقدام ننمایند مقاله آنها از روند چاپ و صدور گواهی خارج می گردد

جهت مشاهده شماره حساب ها و نحوه پرداخت هزینه ها کلیک کنید

جهت مشاهده محل و هزینه اسکان و هتل های شهر ارومیه کلیک کنید


ادامه مطلب ...

//اطلاعیه مهم// تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مقالات
29 بهمن 1394

به درخواست تعدادی از عزیزان و با هدف فراهم ساختن امکان مشارکت تعداد بیشتری از پژوهشگران گرامی و هر چه پربار تر شدن این رویداد علمی مهلت ثبت نام و ارسال مقاله به همایش تا ساعت 24 روز چهارشنبه 5 اسفندماه تمدید شد.

زمان اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

 

خواهشمند است پژوهشگران ارجمند، به جهت تسریع در امر داوری و اعلام نتایج هر چه سریعتر نسبت به ارسال مقالات اقدام نموده و به روز آخر موکول ننمایند.

ضمنا، با مساعدت هیئت محترم داوران، نتیجه بررسی کلیه مقالات تا روز جمعه 7 اسفندماه اعلام خواهد شد.


ادامه مطلب ...

شرایط صدور گواهی مقالات گروهی
10 بهمن 1394

لازم بذکر است به ازای صدور هر گواهی اضافی برای مقالات ، مبلغ 40000 تومان پس از پذیرش اولیه مقاله دریافت خواهد گردید.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مکان و هزینه های اسکان
10 بهمن 1394

بمنظور رفاه حال شرکت کنندگان محترم در نهمین همایش ملی تخصصی آمار و باتوجه به مذاکرات انجام شده با برخی از مراکز اسکان و تخفیف ویژه از آنان لیست پیشنهادی برخی از مکان های اسکان بشرح ذیل می باشد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مقالات پذرفته شده و نحوه پرداخت هزینه همایش
10 بهمن 1394

پژوهشگران محترمی که مقاله ارسالی خود در نهمین همایش ملی تخصصی آمار مورد پذیرش قرار خواهد گرفت می توانند نسبت به پرداخت هزینه همایش اقدام نمایند.

پرداخت از طریق فیش بانکی به شماره حساب 5543168059 نزد بانک ملت شعبه باهنر کد شعبه 10900

به نام آقایان لیدر نوایی (دبیر همایش) و حسین حسین زاده (رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه) امکان پذیر می باشد

لازم بذکر ارسال فایل اسکن شده فیش واریزی به آدرس ایمیل زیر الزامی می باشد.

leader_navaei@yahoo.com 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم
27 دی 1394

ثبت نهمین همایش ملی تخصصی آمار دانشگاه پیام نور در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC


ادامه مطلب ...

بروشور همایش
16 دی 1394

ثبت نام کنندگان محترم می توانند جهت اطلاع از نحوه برگزاری و شرایط شرکت در نهمین همایش ملی تخصصی آمار فایل بروشور همایش را دریافت و مطالعه نمایند


ادامه مطلب ...

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور