کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پایگاه استنادی علوم جهان اسلام


درباره همایش

کارآفرینی یافتن روش‌های خلاقانه برای حل مسائل است، کارآفرینان با استفاده از تکنولوژی های جدید و شیوه های نوین، سریعتر، و کم هزینه تر نیازهای جامعه را به نحو احسن برآورده می‌سازند و با اثرگذاری در جامعه، سبب پویایی، افزایش بهره‌وری و ارزش کار می‌شود. توسعه پایدار، توسعه‌ای است که نیازهای نسل فعلی را بدون خدشه آوردن بر توانایی نسل‌های آینده در تامین نیازهای خود تامین کند. به بیان دیگر در پایداری اقتصادی رفاه فرد و جامعه باید از طریق استفاده بهینه و کارایی منابع طبیعی و توزیع عادلانه منافع حداکثری تامین شود.

به واسطه اهمیت مسأله کارآفرینی در حوزه کار و تولید، این همایش، تمرکز را بر توسعه ایده‌های کارآفرینی قرار داده تا ما با الگو قرار دادن ایده‌پردازان حوزه کسب‌وکار، شاهد ترویج جریان ایده‌پردازی کار و تولید در جامعه و بین فعالان بخش تولید باشیم. همچنین فراهم سازی فرصتی برای همگرایی دو حوزه کارآفرینی و توسعه پایدار با نگاه ویژه به جایگاه آب از اهداف این همایش به شمار می رود که این روند منجربه یک جریان پایدار اقتصادی جامعه گردد.

پوستر همایش
تماس با ما
تلفن ثابت

054-32233934

نمابر

054-32233934

ایمیل

research.pnu.sb@gmail.com

آدرس

آدرس دبیرخانه:دانشگاه پیام نور استان سیستان و بلوچستان- مرکز زابل

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه پیام نور